Contact

Jan De Rijck : Voorzitter : jan.de.rijck@saabclub.be

Marc Witters : Secretaris :marc.witters@saabclub.be

Eric Koch : Ledenadministratie en Public relations : eric.koch@saabclub.be

Sofie Loots : Clubshopbeheerder en Penningmeester :clubshop@saabclub.Be

Hans Wagemans : Beursverantwoordelijke en beheerder technische bibliotheek : hans.wagemans@saabclub.be

Daniel Thys : Rondritverantwoordelijke, contactpersoon CCI-verzekeringen en BFOV : thys-daniel@skynet.be

Thierry Lammens : Redactie/uitgever Viggen : thierry.lammens@saabclub.be

Dirk Van de Vijvere : Jaarboek, Onderdelen : dirk.van.de.vyvere@saabclub.be

Christian Dugardyn : Lid redactieteam en vertaler : christian.dugardyn@telenet.be

Nicolas Demuynck : Internationale betrekkingen : nicolas.demuynck@saabclub.be

Carola Rummens : Webbeheerder : carola@mcct.be

Gino Paauw : Webmaster Saabclub:Gino.paauw@telenet.Be