Contact

Jan De Rijck : Voorzitter : jan.de.rijck@saabclub.be

Marc Witters : Secretaris :marc.witters@saabclub.be

Eric Koch :Ledenadministratie, public relations en contactpersoon CCI-verzekeringen en BFOV :: eric.koch@saabclub.be

Sofie Loots : Clubshopbeheerder en Penningmeester :clubshop@saabclub.Be

Hans Wagemans : Beursverantwoordelijke en beheerder technische bibliotheek : hans.wagemans@saabclub.be

Marc Waegeman : Beursverantwoordelijke en beheerder technische bibliotheek : marc.waegeman@saabclub.be

Amaat Dejaegher : Rondritverantwoordelijke, : amaat@dejaeghergraphics.be

Stef Van den Brande : Actief lid : van.den.brande.stef@deme.be

Peter Vanhulle : verantwoordelijke eindredactie Viggen : vanhulle.kindt@telenet.be

Luc Duyck : redactie Viggen : luc.duyck@saabclub.be

Christian Dugardyn : Lid redactieteam en vertaler Viggen: christian.dugardyn@telenet.be

Amaat Dejaegher :verantwoordelijke lay-out Viggen,druk en verzending Viggen,:  amaat@dejaeghergraphics.be

Nicolas Demuynck : Internationale betrekkingen : nicolas.demuynck@saabclub.be

Gino Paauw : Webmaster Saabclub:Gino.paauw@telenet.Be