Saab Club op Flanders Collection Cars Gent

15 en 16 februari 2020

Met drie goed gevulde hallen en 156 standhouders was deze editie van Flanders Collection Cars er één om van te snoepen. Ook kwalitatief: er waren heel wat prachtige oldtimers te bewonderen. Het centrale thema van 2020 was Alfa Romeo, dat 120 jaar bestaat.
Ook op onze clubstand hadden we een jarige: in 1960 werd de Saab 96 voor het eerst aan het publiek voorgesteld. Half zo oud dus als het merk Alfa Romeo.

We moesten dan ook niet lang nadenken over een centraal thema voor onze stand: Marc en Erwin stuurden hun 96’s. Hartverwarmend om te merken hoe ons merk nog steeds heel wat autoliefhebbers kan bekoren. De tentoongestelde wagens lokten heel wat nostalgische reacties uit. Veel mensen hebben een familielid of een kennis die nog met een Saab reed, en blijkbaar roept dat nog steeds warme gevoelens op.

Ook ons Saab busje kon rekenen op veel belangstelling. Weet jij hoe dit model heette?