Contacteer de Saab Club

Ons bestuur

Luc Duyck: Voorzitter: luc.duyck@saabclub.be

Lars Van Bourgognie: Secretaris: lars.van.bourgognie@saabclub.be

Eric Koch: Ledenadministratie, public relations en contactpersoon CCI-verzekeringen en BFOV: eric.koch@saabclub.be

Filip Favril: penningmeester: filip.favril@saabclub.be

Eindredactie Viggen: redactie@saabclub.be

Jos Masschelein: verantwoordelijke beurzen: jos.masschelein@saabclub.be

Marc Waegeman: beurzen en beheerder technische bibliotheek: marc.waegeman@saabclub.be

Amaat Dejaegher: Lay-out, druk en verzending Viggen: amaat@dejaeghergraphics.be

Stef Van den Brande: Rondritverantwoordelijke: stef.van.den.brande@saabclub.be

Christian Dugardyn: Lid redactieteam en vertaler Viggen: christian.dugardyn@telenet.be

Nicolas Demuynck: Internationale betrekkingen: nicolas.demuynck@saabclub.be

Bart Vinckier: online communicatie: online@saabclub.be